ערן זיו - וטרינר נס ציונה
דף הבית / בחירת וטרינר – הרבה יותר מ"רק" חיסונים

בחירת וטרינר - הרבה יותר מ"רק" חיסונים

בחירת וטרינר

כשאתם שומעים את המילה "וטרינר", האם אתם מדמיינים איש עסוק בסקראבס שנותן חיסונים לכלבים פעם בשנה ואז חוזר לענייניו? עולם הוטרינריה והטיפול בחיות עבר תמורות משמעותיות, והיום ישנה הבנה כי מעבר לטיפולים השגרתיים יש מקום לערך מוסף עבור החיות המחמד.  

בשורות הבאות חולק ד"ר ערן זיו, בעלי מרפאת הבית הכתום, מקצת ממשנתו ומהטיפולים השונים אשר מתבצעים במרפאה לרווחת החיות.

 

רתמו את כוחו של הקשר ביניכם לבין בעל החיים שלכם

עבודתו של ד"ר ערן זיו מונעת קודם כל מהאמונה שחיות העולם הן השותפות שלנו לחיים על כוכב הלכת הזה. קיימים יחסי גומלין בינינו לבינן, אשר עלולים להפוך למזיקים – אבל אם ננהג בחוכמה, הם יכולים להיות מועילים ביותר. מעל לכל, מרגע שאנחנו מוציאים בעל חיים מהסביבה הטבעית שלו ומכניסים אותו לביתנו אנחנו בעצם לוקחים עליו אחריות. זה התפקיד שלנו לדאוג לכל צרכיו, ליצור עבורו סביבה חיובית שבה ירגיש בטוח ומאושר, ולוודא ששום דבר איננו מעיק עליו נפשית או גופנית. 

 

כאשר מגיעים בעלי חיים למרפאת הבית הכתום, ד"ר ערן מקפיד גם לטפל בהם וגם להעביר לבעליהם את השיעור שניתן ללמוד מכך. הקשר בין חיית מחמד לבעליה הוא קריטי לרווחתם של שני הצדדים, והוא גם המפתח לשמור על הבריאות והאושר של החיה.

 

טיפולים וטרינריים בבית הכתום

מרפאתו של ד"ר ערן זיו עושה שימוש בגישה הייחודית שלו לבעלי חיים על מנת לטפל בבעיות הבריאותיות השונות שלהם. שירותי המרפאה כוללים שירותי חירום 24/7, תמיכה בחתולי רחוב, עיקור וסירוס לכלבים וחתולים, תוכניות חיסונים לכלבים וחתולים, טיפולי שיניים, טיפול בדלקות אוזניים וכן הלאה.

 

המרפאה מאפשרת לנו לאבחן מצבים רפואיים אצל הכלבים גם כאשר לא ברור מה בדיוק מפריע לכלב, ולטפל בבעיה באמצעים טכנולוגיים ו/או רוחניים על הצד הטוב ביותר.

 

על מה שבין גוף לנפש

המרפאה מציעה שילוב יוצא דופן בין הרוחני לבין הטיפולים הפיזיולוגיים השוטפים שבעלי החיים שלכם זקוקים להם, כמו חיסונים לכלבים, זריקה מונעת לתולעת הפארק ושירותים וטרינריים מתקדמים (סריקות רנטגן, בדיקות מעבדה, טיפולים כירורגיים, אשפוז ועוד).

 

השילוב בין שני העולמות האלה הוא המשך ישיר להיסטוריה האישית של ערן, שסיים את לימודי הווטרינריה בסלובקיה בהצטיינות יתרה, כתב תזה בנושא ניתוח עיניים והשתלה של עדשות, ואף המשיך לעבוד בשיתוף עם מומחה לכירורגיה וטרינרית, לפני שפתח מרפאה וטרינרית פרטית משלו.

 

במקביל ללימודי הווטרינריה, ערן גילה תמיד חקרנות כלפי הצד הרוחני של העולם והמשיך להתפתח אישית ורוחנית. הוא העביר סדנאות פופולריות למודעות עצמית ובודהיזם, ואפילו הוסמך כמדריך מדיטציה מתקדם. 

 

ליווי מנטלי לבעלים

השילוב בין העולם הרוחני לרפואי, מורגש בחייו האישיים וגם בעבודתו של ד"ר ערן זיו. בעזרתם יצר גישת טיפול ייחודית אשר נוגעת למשפחה כולה ונשענת רבות על הקשר הרגשי העז שמתקיים בין בעל חיים לבין בן האדם שמגדל אותו. הקשר הזה הוא מצע פורה לעבודה רוחנית ואישית, ויכול להביא את בעלי הכלבים לתובנות משנות חיים שלא ציפו למצוא במרפאתו של הווטרינר שלהם.

 

עם השנים, פיתח ד"ר ערן זיו שיטה חדשנית ויוצאת דופן לאימונים אישיים שמתמקדים בקשיים האישיים שצפים לפני השטח כאשר אנחנו מתמקדים בקשר החזק הזה עם הכלב או החתול. בזכות אימונים אלה, ניתן ליצור קשר חזק ובריא בין בעל החיים לבעליו, ולנטרל טראומות עבר ומצוקות. לדוגמה, בטיפולים רבים משלב ד"ר ערן זיו את הילד בטיפול בחיות, כולל מתן זריקות (בהשגחה מלאה כמובן), כך מאפשר לילד להיות מעורב יותר, לגלות יותר אחריות והכי חשוב – למנוע פחדים עתידיים מהילד (כגון חרדה ממחטים ומזריקות).

 

גם בשירותים לא קלים מנטלית כגון המתת חסד לכלבים ולחתולים משלב ערן את המשפחה בתהליך הליווי, וזאת על מנת לייצר פרידה בריאה ונכונה עבור כל הצדדים. כך מאפשר ערן לבני המשפחה להחליט על הפרוצדורה ממקום נקי ולהיות שלמים יותר עם התהליך.

טיפול בלתי קונבנציונלי לבעלי החיים

טיפול בבעלי חיים לא חייב להיות רק חיסונים לכלבים ובדיקות שגרתיות. בדיוק כמו בני אדם, גם הכלבים שלנו יכולים רק להרוויח מטיפולים רוחניים והוליסטים יותר. שיטת הרייקי היא שיטה שכזו לטיפול אנרגטי. היא מגיעה מיפן ומוכוונת במקור לטיפול בבני אדם, אולם מסתבר שאפשר ליישם אותה גם עם הכלבים שלנו ובכך לעזור להם לשמור על בריאות ואיזון. 

 

על פי שיטת הרייקי, הגוף שלנו מלא באנרגיה בשם "קי" או "צ'י", אשר זורמת דרכנו ועוזרת לנו לאזן ולרפא את עצמנו. כאשר נגרמת חסימה של האנרגיה הזו בנקודה כלשהי בגוף, אנחנו יוצאים מאיזון ונוצרות מחלות. במהלך טיפול רייקי, המטפל מזרים אנרגיה דרך כפות ידיו אל המטופל, מה שעוזר לשחרר את החסימה ולהזרים אנרגיה לנקודות בגוף שזקוקות לה, כאשר המטופלים במקרה שלנו הם חיות המחמד.

 

בדיוק כפי שאתם מחפשים לעצמכם את המטפלים הקשובים ביותר לצרכים שלכם כך תנהגו בחיות המחמד אשר הן שותפות אמיצות לדרך שתלויות בחסדיכם על מנת להנות מאיכות חייים.

אינטרמקס קידום אתרים
למידע וייעוץ מקצועי